Актуелно

- Advertisement -

- Advertisement -

Избор на уредникот

Пендаровски: Не направивме исчекор кон ЕУ заради сопките на опозцијата

Гостивар, 17 април 2024 (МИА) - Следниот чекор кој ни е многу битен кон ЕУ не гo направивме само затоа што главната опозициска партија почна…
Повеќе ...

Дафина Стојаноска од гостиварци побара поддршка за Силјановска-Давкова (ВИДЕО)

Гостивар, 16 април 2024 – Актуелната пратеничка и член на ИК на ВМРО ДПМНЕ, Дафина Стојаноска на средби со жителите на општина Гостивар…
Повеќе ...

Дафина Стојаноска: „Гордана Силјановска Давкова како претседател ќе покаже дека е возможно да се…

Гостивар 12 април 2024 – Кандидатот за пратеник и носител на листа во ИЕ6 Дафина Стојаноска во обраќањето на предизборниот митинг во…
Повеќе ...

Најнови видеа